• Новак
50pcs/многу Wama 26A 21A L816 6V Алкална Основно Суви Батерии за Врата Далечински Аларм Батеријата Индустриски Пакување

50pcs/многу Wama 26A 21A L816 6V Алкална Основно Суви Батерии за Врата Далечински Аларм Батеријата Индустриски

DEN 960.00
DEN 1247.52
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да pa y повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .8 mm ВО ДИЈАМЕТАР
ОВАА БАТЕРИИ СЕ КОРИСТИ ЧЕСТО ВО АВТОМОБИЛ АЛАРМОТ И БЕЗБЕДНОСТ REMOTES.
Повратните информации
1.
Референтен модел : 26 A 21 A L816
Гаранција :
18 Месеци гаранција за квалитет.2 mm ВО ДОЛЖИНА
7. Руски пријатели ве молиме да го пополните примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата.
Квалитетот Сертификација : ROHS.
50pcs/многу Wama 26 A 21 A L816 6 V Алкална Основно Суви Батерии за Врата Далечински Аларм Батеријата Индустриски Пакување
Овој оглас е за 50 парче 26 A 6 V батеријата. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
За Нас
За било какви прашања и барање, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Превозот
1. Пакет се Вклучени : 50 парчиња на 26 A 6 V Батерии. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните карактеристики

Номиналниот Напон:
6V
Номиналниот Капацитет:
25mAh
Број На Модел На:
26A
Бренд Име:
WAMA
is_customized:
Yes
Тип На Батерија:
Алкална Батерија
Големина:
7.8x14.2mm
Модел:
26A 21A L816 6V Алкални Батерии
Други:
Фабрика цена wholesales
Номиналниот Напон:
6V
Pacakge вклучуваат:
50 парчиња
Мало Пакет:
no

Избор на клиент