• Новак
Шарени Рака Ткаење Волна knited Ќебиња Супер Мека рака-плетени од Спојување бои Тема Ќебе за Пријатели Девојка Семејство Подароци

Шарени Рака Ткаење Волна knited Ќебиња Супер Мека рака-плетени од Спојување бои Тема Ќебе за Пријатели Девојка

DEN 1116.00
DEN 1772.16
-37 %
Во достапна форма

Пристапност


2018 Нови Спојување бои рака-плетени од Нишката Ќебе Рака Ткаење Волна knited Ќебиња Мозаик боја Супер Меки за Зимски Најдобрите Подароци
1. Материјал : рачно изработени Плетени Меша дебела линија
2. Големина : за возрасни за
3. Пакување : индивидуално спакувани 4. Измијте Стил : Рака Мие 5. Техника : Плетени 6. Тип : меша 7. Бои : 16 Пад на Превозот : Да Feature1 : Анти-Pilling Мека Мазна Feature2 : се Користи во Троседот /Кревет /Авионот/Денот на Вљубените Подароци Feature3 : за Рака Плетење Ќебиња Џемпери Марами
Плетени ќебе со голема флексибилност, вистинската мерка може да има 2-3cm во грешка.
Може да имаат малку боја разлика, бидејќи на светлината.
Пакет :
1pcs рачно изработени Плетени ќебе
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.

Главните карактеристики

Големина:
60x60cm, 60x120cm, 80x100cm, 100x120cm, 100x180cm, 100x150cm, 180x200cm, 200x200cm
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер / Памук
Сезоната:
Зима
Техника:
Рачно изработени
Функција:
Пренослив,Погоден За Носене,Анти-Pilling
Бренд Име:
FGHGF
Употреба:
Патување,Воена,Дома,Во Болница,Пикник,Авион,Хотел
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Модерна
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
Дебела Линија Гигант Предиво Плетени Ќебе
Обликот:
правоаголник
Измијте Стил:
Рака Мие
Шема:
Предиво Обоена
Тип:
Тема Ќебе/Крпа Ќебе
Тежина:
460g-4270g
Постојаност На Боја (Одделение):
3-4
Материјал:
100% Полиестер
боја:
Бела/Сино/Розова/Сива/Каки/red/вино црвено/виолетова/жолта
Функција:
Буци Плетени Ќебе
Примена:
Денот на вљубените, birthday (Роденден), Божиќ Подароци
Точка име:
Рачно Ткаење Волна Ќебиња knited

Избор на клиент