• Новак
HD.простор 2018 нови Жените Легура Ретро Eye glasses Рамка Женски Eyewear Очила Гроздобер Myopia Очила Рамка Круг Очила

HD.простор 2018 нови Жените Легура Ретро Eye glasses Рамка Женски Eyewear Очила Гроздобер Myopia Очила Рамка

DEN 375.00
DEN 417.12
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

HD.простор 2018 нови Жените Легура Ретро Eye glasses Рамка Женски Eyewear Очила Гроздобер Myopia Очила Рамка Круг Очила
SHOPTOOL_关联营销_51306_END SHOPTOOL_POSITION_TOP_END
Мода очила рамки со добар квалитет, добредојде за вашите нарачки. Ние, исто така може да се направи рецепт очила, само исто така, купи 1 пар леќи (Линкот подолу). Забелешка : Овој тип на рамка само може да се направи една визија, ние не се направи Muti-фокусна(ДОДАДИ) очила.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HD.простор
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
eyewear очила
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Висок квалитет на метал
Функција:
Анти Сина Ласерски,Анти Зрачење,УВ Обложени
леќи на бои:
Јасно Леќи,100% Оптички Анти Blue Ray Леќа

Избор на клиент