• Новак
Затворен Мини Виткање Фудбал Фудбалска Топка Цел Пост Нето Set+Пумпа Деца Спорт Отворено Дома Игра Играчка На Детето Роденденски Подарок Пластика

Затворен Мини Виткање Фудбал Фудбалска Топка Цел Пост Нето Set+Пумпа Деца Спорт Отворено Дома Игра Играчка

DEN 253.44
Во достапна форма

Пристапност

Лесно да се инсталира, промовира вашите деца манипулативни способност
Лесен и пренослив, може да се користи во затворени простории или на отворено
Издржлив материјал и светла боја, направете го тоа атрактивни во цената и квалитетот
Совршен за мали деца за Забава ;Одлични за внатрешна и надворешна употреба.
Се препорачува за Деца на Возраст од 3 Години и Нагоре.Одлично за Тимот Игра или Пракса постигнувајќи цели со пријатели;целите не бараат нарезници заедно, секое парче само се појавува во следната.
Боја : Фото Боја
Возраст Опсег : повеќе од 3 години
Материјал : Пластика
Тип : Софтбол
Големина : 447 x 250 x 323mm
Нето тежина : 188g
Пакет Содржина : 1 x Фудбал Фудбал Цел Пост рамка сет
1 x Гумени фудбал
1 x Нето
1 x Inflator
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Бренд Име:
MUMIAN

Избор на клиент

Жешка!Фудбал Фудбал тактики плоча магнетни наставата одбор фудбал тактички вежби Тренер тактичка команда одбор,Бесплатен
  • Новак

Жешка!Фудбал Фудбал тактики плоча магнетни наставата одбор фудбал тактички вежби Тренер тактичка команда одбор,Бесплатен

DEN 1368.00 1439.52

Се надеваме дека ќе пристигне на време, но во секој случај ова е меѓународен испорака во пост систем...