• Новак
20cm Dragon Ball Z bulma секси Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок

20cm Dragon Ball Z bulma секси Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок

DEN 587.00
DEN 815.52
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


Производ Висина : Околу 20 CM
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% Нови
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html

Главните карактеристики

боја:
без мало кутија, со мало поле
Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Број На Модел На:
LH000054033P
Димензии:
20cm
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Предупредување:
ве молиме не дозволувајте деца под 3-годишна возраст да се игра
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Големина:
20cm

Избор на клиент