• Новак
СТП Паричникот Мажите Патент Врвен Квалитет Мажите Паричници Кожна Чанта Со Монета Џеб Машки Паричник Чанта Две Бои

СТП Паричникот Мажите Патент Врвен Квалитет Мажите Паричници Кожна Чанта Со Монета Џеб Машки Паричник Чанта

DEN 510.00
DEN 566.40
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Патент Poucht,Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Декорација:
Заклучување
Стил:
Гроздобер
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Тежина:
70g
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
3265
Објектот Ширина:
1.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Висина:
9.7cm
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
PU

Избор на клиент