• Новак
Акрилик Милениче Птица Каснувања Папагал Играчка Со Бел Цвет Форма Џвакање Топката Играчки За Папагали Замав Кафез Виси Cockatiel

Акрилик Милениче Птица Каснувања Папагал Играчка Со Бел Цвет Форма Џвакање Топката Играчки За Папагали Замав

DEN 383.00
DEN 420.96
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис На Производот
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Добро место за вашата прекрасна милениче папагал да pla и телевизија.
Им даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра.
Лесно може да се инсталира во кафез, безбедно и смешно.
Спецификација :
Предмет тип : папагал играчка
Материјал : Акрил +метал
Боја : како на сликата шоу,испратите по случаен избор
Должина : 20~25cm
Ширина : 6.5 см
Пакетот вклучува :
1pc x Виси папагал играчка

Главните карактеристики

Тип:
Птици
Бренд Име:
Bebo Куче
Материјал:
акрил +метал

Избор на клиент