• Новак
Класична Црна 8PCS Нерѓосувачки Челик Frameless Туш Стакло Стеги Клипови Стакло Фиксна Носителот Загради Конектори за 8-12mm Стакло

Класична Црна 8PCS Нерѓосувачки Челик Frameless Туш Стакло Стеги Клипови Стакло Фиксна Носителот Загради Конектори

DEN 7008.00
DEN 10780.80
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Пакетот Вклучува : 8 PCS вашиот choosed Стакло Стеги
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Класична Црна 8 PCS Нерѓосувачки Челик Frameless Туш Стакло Стеги Клипови Стакло Фиксна Носителот Загради Конектори за 8-12mm Стакло JF1317 Спецификации :
100% Висок Квалитет и Сосема Нов
Монтажа на завртката е вклучен
Издржлива и корисна, лесно може да се инсталира. Поддршка Aliexpress Зачувам.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.
Сите видови на стакло / дрвени партиција фиксна
Стакло или дрво може да биде инсталиран нормално на земјата,
Тоа исто така може да се инсталира во паралела.
За фиксна конекција на различни стакло случај Опис :
Боја : Немиот Црно
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : Како на следниве слики
Имајќи : 45 KG/Пар
Соодветна дебелина : 8 - 12mm
Диплома : 90°/135°/180°
Забелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм отстапување,ви благодариме.

Главните карактеристики

Големина:
Type A, Type B, Type C, Type D
Употреба:
Стакло Менгеме
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
OuXinDiLong
Структура:
Седло Менгеме
Број На Модел На:
JF1317
Standard or Nonstandard:
Стандард

Избор на клиент

12V Жичен dingdong Врата
  • Новак

12V Жичен dingdong Врата

DEN 110.00 122.40

Име : 12v жичен вратаТемпературата на работа : 1080 CВратата звук : 90dbГолемина на : 88 * 88 * 25Напон : 12 V