• Новак
ДОКСА 2x Прозорец за Миење Млазницата Шофершајбната Wiper Спреј За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK4 Passat Б5 З Бора Поло Буба 6RD 955 985 6E0 955 985

ДОКСА 2x Прозорец за Миење Млазницата Шофершајбната Wiper Спреј За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK4 Passat Б5 З Бора

DEN 231.00
DEN 385.44
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Овие два вида на Прозорец за Миење Млазницата ЗА АВТОМОБИЛ "ФОЛКСВАГЕН" БУБА 1999-2010 "ФОЛКСВАГЕН" БОРА 1999-2005 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK4 1999-2005 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Б5 1997-2005 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK4 1998-2004 "ФОЛКСВАГЕН" З 2006-2011 "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 2002-2013 "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2003-2010 "ФОЛКСВАГЕН" EUROVAN T4 T5 2003-2013 Дел Број 6 RD 955 985 6 E0 955 985 6 E0 955 985 НА 6 E0 955 985 Б
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши овој проблем. Но ние имаме одговорност да соработуваат со клиенти за да се заврши царинење. Нашата цел е да се направи клиентите се чувствуваат задоволни.
Ако имате царинење потреби, ве молиме контактирајте со нас. Сите предмети треба да се провери и спакувани пред да ја испратите.
Било незадоволство ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Можете да изберете локација за подигнување да се скрати превозот време. Ако ви треба оваа цел лошо.
Но, ако за клиентите причина, ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме вратете го во рок од 10 дена.Ако не примите цел во рамките на 50 дена.
Вашата шопинг повратни информации е многу важна за нас.
Сите делови и додатоци се вклучени.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
30g
Passat-Година:
2003,2005,1997,2001,2000,1998,1999,2002,2004
Фолксваген Модел:
Passat
Објектот Висина:
2.4cm
Објектот Ширина:
6.52cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Специјални Функции:
прозорец за миење млазницата
Име На Модел:
6RD 955 985
Бренд Име:
докса
Материјал Тип:
Пластични
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Дел Број:
6RD955985 6RD 955 985
компатибилен број:
6RD 955 985 6E0 955 985 6E0 955 985 НА 6E0 955 985 Б
за автомобил:
wiper шофершајбната стакло фолксваген стакло passat б5
Гаранција:
1 година
Погоден за автомобил:
ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK4 Passat Б5 ФОЛКСВАГЕН Touareg Passat Б5 Jetta 4 Голф MK4 Бора
Температура На Боја:
Црна
погоден:
wiper млазницата шофершајбната wiper фолксваген wiper млазницата

Избор на клиент