• Новак
2018 Chiffon Канцеларија Жените Блуза На Долги Ракави Печати Ретро Дами Блузи Мода Жените Формалните Кошули Сина Chemise Femme

2018 Chiffon Канцеларија Жените Блуза На Долги Ракави Печати Ретро Дами Блузи Мода Жените Формалните Кошули

DEN 657.00
DEN 876.00
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Геометриски
Ткаенина Тип:
Chiffon
Број На Модел На:
2
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Бренд Име:
yunting
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни

Избор на клиент