• Новак
мали остава гарланд самовила жица со мини led string светлина Батерија Управувана Затворен Гарланд за Свадба партија Божиќ Декорација

мали остава гарланд самовила жица со мини led string светлина Батерија Управувана Затворен Гарланд за Свадба

DEN 212.00
DEN 235.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


2m (6.6 ft) должина содржи 20 Led диоди
3m (9.8 ft) должина содржи 30 Led диоди
4m (13.1 ft) должина содржи 40 Led диоди
5m (16.4 ft) должина содржи 50 Led диоди ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид дека ова е вкупна должина од батеријата пакет - На осветлена гарланд должина е околу 20cm пократок - ова може да биде поблиску до 30cm на 5м garlands се должи на обвивката на жица

Главните карактеристики

Стил:
2M 20LED, 3M 30LED, 4M 40LED, 5M 50LED
Бренд Име:
Thingchy
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
12 месеци
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Повод:
дневна соба
Должина:
200cm
Празник Име:
Valentie Ден
Карактеристики:
Водоотпорен, Може да се наведнуваат на различни Обликот
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Напон:
4.5V
Тело Материјал:
Бакар
База Тип:
Никој

Избор на клиент