• Новак
16mm Метал Копчето Switch Висок Раководител Annular Водоотпорен Донесе Светилка Од Ресетирате Мала големина 6v12v24v

16mm Метал Копчето Switch Висок Раководител Annular Водоотпорен Донесе Светилка Од Ресетирате Мала големина

DEN 315.00
DEN 346.56
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Напон:
6V, 12V, 24V, 110V, 220V, 3V, 48v, 36v, 5V
сертификација:
CE
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
sa7 - 16gdh
Карактеристики:
IP65
Материјал:
Бакар
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент