• Новак
За Yamaha R1 R6 R7 FZ1 FZ6 MT01 MT03 замав рака Лизгачи Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Spools стојат завртки Лизгачот 6MM

За Yamaha R1 R6 R7 FZ1 FZ6 MT01 MT03 замав рака Лизгачи Мотоцикл CNC главниот дел на задната суспензија Spools

DEN 415.00
DEN 456.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. Спецификации : ЦПУ Машински Палка Елоксирани Алуминиумски во Боја Annotated во Насловот. Се продаваат како еден Пар (2 парчиња spools) Вклучува М8 хардвер за монтирање (2 парчиња - 6mm Завртки) Производ Покажува :

Главните карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
СС-001
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
110g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Стои
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки
Fitment:
мт-03 2006 година до 2016 година

Избор на клиент