• Новак
AILANG познатиот бренд автоматски механички часовници воена целосна челик прозрачна водоотпорен нуркање луксузни мажите се види relogio часовник

AILANG познатиот бренд автоматски механички часовници воена целосна челик прозрачна водоотпорен нуркање луксузни

DEN 1685.00
DEN 2592.00
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

AILANG познатиот бренд автоматски механички часовници воена целосна челик прозрачна водоотпорен нуркање луксузни мажите се види relogio часовник

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Светлечки Раце,Фаза На Месечината
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
41.5 MM
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
AILANG
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
13mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
S-8816
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг

Избор на клиент