• Новак
Modaier Долго Торта Породилно Облекува За Бремени Жени Лето O-Вратот На Бременоста Се Облекуваат

Modaier Долго Торта Породилно Облекува За Бремени Жени Лето O-Вратот На Бременоста Се Облекуваат

DEN 618.00
DEN 772.80
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Бидејќи тоа ќе ни даде повеќе силна моќ да услуга за вас и
вашето мислење е многу важен за нашиот развој.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Ние веруваме ќе имаме пријатно, светла и win-win иднина ако одлучите нас.
ЗА НАС
Ние сме професионална снабдувач за глобалната купувачи,
Имаме висок квалитет на производи и услуги на сите глобални купувачи.
Modaier Долго Торта Породилно Облекува За Бремени Жени Лето O-Вратот На Бременоста Се Облекуваат
ГОЛЕМИНА
биста 86-120cm должина 112cm
1.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Сите наши производи се 100% исто како фотографии.не го одберете директно во зависност од вашите навики 2.
Вашето задоволство е наша крајна цел!
.
Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутер, се надевам, ќе може да се разбере.ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.
ПОВРАТНИ информации
Кога трансакцијата е завршена и сте задоволни со нашите производи и услуги,
сака да ја напушти вашето позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас.

Главните карактеристики

Породилно Големина:
една големина
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Модални,Полиестер
Декорација:
Никој
Јака:
Брод Вратот
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Симпатична
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Боја Стил:
Природна Боја
Силуета:
Pleated
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
SAIWOEL

Избор на клиент