• Новак
2018 chiffon лето жените луксузен бренд мода 60*60 квадратни шамија марами femme за дами Shawl обвива scarfs echarpes foulards

2018 chiffon лето жените луксузен бренд мода 60*60 квадратни шамија марами femme за дами Shawl обвива scarfs

DEN 60.00
DEN 239.52
-75 %
Во достапна форма

Пристапност

Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
>>2018 лето жените fashion60*60 квадратни шамија hijab scarfs голема stoles марами femme за дами Shawl долго shawls и обвива scarfs
>>Мултифункционален мода шамија, рака крпа, носи додатоци Производ параметри : >>100% сосема нов и висок квалитет >>Димензии : 60cm x 60cm (грешка опсег 1 ~ 2cm) >>Перење метод : рака мие, суво **Може да биде трговија на големо 1. Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред превозот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Сите се враќа објект не смее да се користи или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да биде во оригинална амбалажа. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас или размена. висок квалитет на жените мода 2018 ,шамија луксузен бренд,зима шамија жените нови 2018,зима scarfs за дами,дизајнер шамија жените луксузни 2018,шамија луксузен бренд pashmina,шамија луксузен бренд дизајнер жените ,foulard mousseline де soie,hijabs муслимански исламска шамија марами,шамија жените свила,foulard mousseline де soie,дебели chiffon hijab,echarpe femme,scarfs за дами муслимански шамии злато,echarpe femme hiver chaude
.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Марами Должина:
60см-80см
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Бренд Име:
Agustina
Материјал:
Chiffon
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
xf_01
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати
Шамија големина:
вистинска мерка 60*60см
availableShipping:
Бесплатен превозот
Функција:
дизајнер шамија чиста chiffon шамија
Шема:
фабриката за директна продажба
Повод:
шамија жените банкет патување матурска
превозот:
Бесплатен превозот
Клучни зборови:
cachecol feminino inverno cachecol
Поврзани Објекти:
женска марами марами stoles шамија луксузен бренд
боја:
Вино црвено, жолта, црна, multicolor
Тип На Објект:
шамија жените chiffon шамија луксузен бренд

Избор на клиент