• Новак
Овална 1.8 кт Природни Сини Топаз Студ Обетки Pendant Ѓердан 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сет Со S925 45см Кутија Синџир

Овална 1.8 кт Природни Сини Топаз Студ Обетки Pendant Ѓердан 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сет Со S925 45см

DEN 633.00
DEN 1151.52
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност.8 кт Natrual Сини Топаз Студ Обетки Pendant Ѓердан 925 Фунта Сребрен Накит Сетови 45см Кутија Синџир Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 30 дена.51 g Топаз Накит Поставите Овална 1. 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Бразил & Русија ќе трае подолго време, затоа што сега Ru & Бразил обичаи и пост немаат доволно способност да се справи со тони на пакет кој ќе дојде од Кина секојдневно. Потсетување : Вашето задоволство е наша најголема извршување. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
топаз накит сет
Главниот Камен:
топаз
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Бренд Име:
FYLA РЕЖИМ
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Геометриски
Certificate Type:
GAC
Повод:
Свадба
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Топаз Накит Поставите 20180322
Стил:
Класичен
Материјал:
925 Sterling silver
Топаз Накит Поставите Големина :
7mm*17mm за уп
Тежина:
4.50g for ref
Име на производ:
топаз накит сет
боја:
Сребро.
Топаз Големина:
2.63 кт (7mm*9mm)
доведе слободни:
Yes
nickle слободни:
Yes
Одговара:
Ангажирање Свадба Мода
сребрен накит:
Во Огромен Парк

Избор на клиент