• Новак
Јасно Носители Акрилик Очила За Сонце Очила Дисплеј Со Очила На Носот

Јасно Носители Акрилик Очила За Сонце Очила Дисплеј Со Очила На Носот

DEN 2044.00
DEN 2198.40
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Акрилик
Боја : Јасно
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен, 1inch=25.4 mm
Карактеристики :
1.Тоа е широко се користи за продажба на мало продавница дисплеј за складирање очила за сонце
2.Модерната акрилик екранот рек ќе ви помогне наочари продавачот да привлече повеќе очи
3. Лесно да се чисти
Пакет Се Вклучени :
1 buc екранот носителот
(Без очила за сонце и накит вклучени,само за да прикаже референца)
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Пакет не се вклучени било екранот додатоци. (Никој накит вклучени)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
SD58
Производ Карактеристики:
очила за сонце се прикаже полица
боја:
Јасно

Избор на клиент