• Новак
3Pcs 2670mAh BN-VG138 VG121 VG114 VG107 VG138 Батерии за JVC GZ-E10 GZ-E100 GZ-E15 GZ-E200 GZ-E205 GZ-E208 GZ-E220 GZ-E225

3Pcs 2670mAh BN-VG138 VG121 VG114 VG107 VG138 Батерии за JVC GZ-E10 GZ-E100 GZ-E15 GZ-E200 GZ-E205 GZ-E208

DEN 2227.00
DEN 2620.32
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Се Враќа & Гаранција 1. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката.

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
BN-VG121
боја:
Црна
Бренд Име:
Batmax
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
2670mAH
volts:
3.6 v
Компатибилен Со:
За JVC Everio GZ-E10, GZ-E100, GZ-E200, GZ-E300, GZ-E505, GZ-EX210

Избор на клиент