• Новак
10pcs/многу светлина Rainproof покрие 54x3w 18x12w 24X12W Led par Rainproof покрие светлата фаза ги Опфаќа професионални DJ опрема

10pcs/многу светлина Rainproof покрие 54x3w 18x12w 24X12W Led par Rainproof покрие светлата фаза ги Опфаќа

DEN 4416.00
DEN 4800.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Led Par СВЕТЛИНА ги Опфаќа Материјал : Водоотпорен крпа за Употреба : Led Par

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
led par Опфаќа
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ

Избор на клиент