• Новак
Malcayang Автомобил стил Висок Квалитет 3C0919275L Нови Паркинг Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat 3C B6 Jetta Tiguan Touran Golf3 Ауди Q7

Malcayang Автомобил стил Висок Квалитет 3C0919275L Нови Паркинг Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat 3C B6 Jetta Tiguan

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика.3 C0919275 L Нови Паркинг Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 C B6 Jetta Tiguan Touran Golf3 Ауди Q7
Опис На Производот :
Состојба : 100% Нови.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
.
100% фабрика тестирани
Answer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.
Директна замена
Сите производи фотографиите се за демонстрација цели.
Ве молиме comfirm делови број пред да го купите .Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати, ве молиме вид забелешка!
2.
Напомена : Тоа се differenct на модел и appl. година во различни пазарот.
Ова Е Резервни Замена на Објектот, но Не и Вистински.
Апликации : За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2006-2008 [Задните / Пред Надворешниот]
За Ауди Q7 2007-2009 [Задните Само] За "ФОЛКСВАГЕН" Голф VII 5 G1 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta III 1 K2 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta IV 162 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 C2 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC 357 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 C5 За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 5 N_ За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 1 T1 , 1 T2 За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 1 T3 За Ауди Q7
Внимание!!!
1.

Главните карактеристики

OSD Language:
Yiddish,Hungarian,Icelandic,Swedish,Welsh,Greek,Armenian,Hebrew,Italian,Indonesia,Russia,English,Vietnamese,Polish,Ukrainian,Irish
Бренд Име:
Malcayang
Разговор Опсег:
Стандард
Тип:
Видлив
Материјал Тип:
Мешавина
Име На Модел:
3C0919275L
Паркинг Видот На Помош:
Паркинг Сензор Систем

Избор на клиент