• Новак
Weimostar 2018 Зелена Велосипедизам Џерси Жените Кратко Sleeve Спуст MTB Велосипед Џерси Лето Дише Велосипед Облека Ropa Ciclismo

Weimostar 2018 Зелена Велосипедизам Џерси Жените Кратко Sleeve Спуст MTB Велосипед Џерси Лето Дише Велосипед

DEN 695.00
DEN 1007.04
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме имајте во предвид дека ова се рачни мерења. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.
Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме овозможи на мали варијации.Високо Еластична,Високо Дише
ЗАДНИОТ ЏЕБ
Назад Три Кеси Дизајн За Лесно Складирање На Мали Предмети
3 D Ергономски Намали
3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И Велосипед
Вратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн. Миење на рацете со ладна вода, се препорачува за најдобра нега.
ДЕКОЛТЕ
Моден Едноставен Дизајн Јака ,Намалување На Триење Предизвикани Од Јава
ПАТЕНТ
Висок Квалитет на Патент, Трајни И ' Рѓа-доказ
SLEEVE
Флексибилни и Заднината,Нека рака повеќе слободно да се рашири
Страна
Голем Мрежа Ткаенина.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Дише,Џебови,Брзо Сува
Пол:
Жените
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Број На Модел На:
Жените Велосипед Џерси Кошула
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на клиент