• Новак
Mnotht 1/6 Секси Office Professional Мини Здолниште Тесни Фустан Knitte Женски Бизнис Костум Играчка За 12in Војник Акција Фигура mc

Mnotht 1/6 Секси Office Professional Мини Здолниште Тесни Фустан Knitte Женски Бизнис Костум Играчка За 12in

DEN 973.00
DEN 1247.52
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Само На Облека
Бренд Име:
Mnotht
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Девојки
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Фланелен
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
1/6
Предупредување:
не одговара за 1/1
Број На Модел На:
Акција & Играчка Слика
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6

Избор на клиент