• Новак
5pcs* Сосема Нов IT8620E CXA QFP IC Чип

5pcs* Сосема Нов IT8620E CXA QFP IC Чип

DEN 1056.00
Во достапна форма

Пристапност


Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.
Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XCMCU
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
IT8620E CXA
Компатибилен:
Конзола За Игри

Избор на клиент

freeshipping IRS2110 IRS2110
  • Новак

freeshipping IRS2110 IRS2110

DEN 724.00 762.24

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС