• Новак
2018 Новата Кралска Сина бисер Жените свадба чевли со појавување на кеси невестата Високи потпетици платформа чевли Паун Дами чевли и торба сет

2018 Новата Кралска Сина бисер Жените свадба чевли со појавување на кеси невестата Високи потпетици платформа

DEN 3024.00
DEN 3600.00
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

Добредојдовте во мојата продавница! Уживаат во шопинг! Производ на дизајн стил : италијански дизајн Соодветно : забави, свадби, канцелариите, патувања. Погоден толпата : 16-55 жените Производ во боја : 5 бои Производ Европската големина : 38/39/40/41/42 Потпетици висина : 12.5 cm Ако имате Многу прашања, ве молиме контактирајте со продавачот од 24 часа онлајн

Главните карактеристики

Чевли Големина:
38, 39, 40, 41, 42
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Горниот Материјал:
Крзно
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
НДК-006
Бренд Име:
HU&GH
Пумпа Тип:
Марија Janes
Моден Елемент:
Кристално
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Секси
Платформа Висина:
3-5cm
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Избор на клиент