• Новак
Секси Оглавник Sequin Партија Фустани Жените Blackless се Соберат Половината 2017 Пролет Зима Облекуваат Плус Големина 3XL Евтина Облека Кина

Секси Оглавник Sequin Партија Фустани Жените Blackless се Соберат Половината 2017 Пролет Зима Облекуваат Плус

DEN 910.00
DEN 1358.40
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


Производ големина :
Големина на градите обемот (CM) Половината обемот (CM)
Должина (CM) тежина (грами) S 76-82 68-72 103 350 M 82-88 72-76 104 400 L 88-94 76-80 105 400 XL 94-100 80-84 106 400 XXL 100-106 84-88 107 400 3 XL 106-112 88-92 108 450
Прирачник за мерење, за повикување само! Имајте на ум; градите големина е само за референца, еластичен биста на задната страна на производот мерење :
Морнарица пред
Морнарско сина страна
Морнарица задните
Црвено пред
Црвената страна
Зад црвена
Црна пред
Црната страна
Зад црна
Сина пред
Сино страна
Зад сина
Детали За Производот

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Asstseries
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Империја
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
DB2323
Пол:
Жените

Избор на клиент