• Новак
Топката Плетени Памук Ќебе Plaid Покрие Манта Став Троседот Прекривки За Кревети Буци Поврзана Ќебе Couvert ure Polaire Adulte

Топката Плетени Памук Ќебе Plaid Покрие Манта Став Троседот Прекривки За Кревети Буци Поврзана Ќебе Couvert

DEN 2811.00
DEN 4015.68
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Топката Плетени Памук Ќебе Plaid Покрие Манта Став Троседот Прекривки За Кревети Буци Поврзана Ќебе Couvert ure Polaire Adulte 150x200cm ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
За пад на превозот,можете да ја поднесете ред со вашиот клиент адреса,можеме да ја пратите пратката без било какви информации за нашите продавница.
Дали има некој царина?
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
Повратните информации :
1.

Главните карактеристики

Големина:
150x200cm
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Рачно изработени
Функција:
Пренослив,Анти-Pilling
Употреба:
Патување,Воена,Дома,Во Болница,Пикник,Авион,Хотел
Материјал:
поларните руно ткаенина
Сезоната:
Лето
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Бренд Име:
AILYDK
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Број На Модел На:
Д-331
одделение:
одделение А
Стил:
Европа
Обликот:
правоаголник
Измијте Стил:
Рака Мие
Шема:
Предиво Обоена
Тежина:
2kg
Продавница Име:
Симпатична Продавница
За Возраст:
бебе деца возрасни
Материјал:
Главен Вредност од Памук
Стил:
ќебе
боја:
слика
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Надвор Од Дома
Тежина:
2kg
Модел:
Малопродажната / Трговија На Големо
dilivery:
Бесплатен превозот

Избор на клиент