• Новак
лето нови корејски мода чипка врвот блуза & широк нозе панталони одговараат на жените плус големина вообичаена облека дизајн големина L - 4XL голема комплет

лето нови корејски мода чипка врвот блуза & широк нозе панталони одговараат на жените плус големина вообичаена

DEN 1608.00
DEN 1914.24
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

За квалитетот проблем : Квалитет проблем одобрен : оштетени, голема површина на дамка,не е во ред моделот, скршени zip,дупки,боја,итн,кои може да бидат рефундирани целосно или делумно. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. (Ве молиме да не rashly спор поради несоодветна големина.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот. И на крај поштенски имаме плаќа не се враќа.
Answer : ___________________________ NOTE :
За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина. (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. Материјал извештаи само за референца,нема да биде изговор на наплата.Ние сме мило да го направи истото за вас. Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба искуство,но не е 100% точен загарантирана,поради различни висина скала и носи навика.Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.

Главните карактеристики

боја:
Кајсија, Црна
Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
OLONIYA
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
Сет
Панталона Должина(cm):
Глуждот Должина Панталони

Избор на клиент

2018 Мода Жена Палто Плус големина женски outerwear секојдневен тенок кратко палто палта јакни Назад,Жолта,Розова,Бела,Портокалова
  • Новак

2018 Мода Жена Палто Плус големина женски outerwear секојдневен тенок кратко палто палта јакни Назад,Жолта,Розова,Бела,Портокалова

DEN 768.00 960.00

2017 Мода Жена Палто Плус големина женски outerwear Дама секојдневен тенок кратко палто палта јакни Назад,Жол