• Новак
10Yards/многу 2.7 см Бела Бисер Скратува Лента Булчински Beaded Кристал Чипка Appliques Појас За Шиење Свадба Фустани, Додатоци

10Yards/многу 2.7 см Бела Бисер Скратува Лента Булчински Beaded Кристал Чипка Appliques Појас За Шиење Свадба

DEN 588.00
DEN 652.80
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект ! Плаќање : 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана) 2. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот.7 см Бела Бисер Скратува Лента Булчински Beaded Кристал Чипка Appliques Појас За Шиење Свадба Фустани, Додатоци Опис : Големина : 2.

Главните карактеристики

боја:
c1
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
hx030/HX
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
2.7 cm
Техника:
Beaded
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
Количина:
10 Јарди
Чипка тип:
Бисер чипка,beaded чипка,тантела трим
Опсегот:
чипка намали:
renda
шиење додатоци:
чипка лента
acessorios став costura:
чипка applique
чипка јака:
ruban dentelle

Избор на клиент