• Новак
50Pcs 30 Серија M3/M4/М5/M6 15.5*6.5*8 Т-орев HW109 Лизгачки Т ореви чекан пад На нут се зацврсти конектор 3030 алуминиум extrusions

50Pcs 30 Серија M3/M4/М5/M6 15.5*6.5*8 Т-орев HW109 Лизгачки Т ореви чекан пад На нут се зацврсти конектор

DEN 331.00
DEN 331.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .
'

Главните карактеристики

Големина:
M4, M3, M5, M6
Бренд Име:
bjd
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
HW109
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглероден Челик
Тип:
лизгачки нут
Боја:
Сребро.
Начинот на дејствување:
Заклучување
Производ сила:
Висок
Материјали:
Јаглероден Челик
Стандарден Тип:
Европскиот стандард
Видови на:
т нут
квалитет:
Напредни
Тип На Единица:
многу (50 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Избор на клиент