• Новак
1Set X Нови Компатибилен Тонер Кертриџ за Xerox C2270 2275 3300 3371 3373 3375 4470 4475 5570

1Set X Нови Компатибилен Тонер Кертриџ за Xerox C2270 2275 3300 3371 3373 3375 4470 4475 5570

DEN 5000.00
DEN 6249.60
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


1 Set X Нови Компатибилен Тонер Кертриџ за Xerox C2270 2275 3300 3371 3373 3375 4470 4475 5570
Опис : име на Производ : Тонер Кертриџ
Се користи за : за Xeerox C2270 2275 3300 3371 3373 3375 4470 4475 5570
ОЕМ код : C2270 2275 3300 3371 3373 3375 4470 4475 5570 Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Главните карактеристики

Тип:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
Apeosport-IV C2270 2275 3300 3371 3373 3375 4470 4475 5570
Бренд Име:
CZDLK
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
XEROX
квалитет:
Компатибилен

Избор на клиент