• Новак
1pc Десктоп Големи Ткиво Кутија Дома Кафе на Маса Фах Далечински Управувач Салфетка Складирање Кутија

1pc Десктоп Големи Ткиво Кутија Дома Кафе на Маса Фах Далечински Управувач Салфетка Складирање Кутија

DEN 464.00
DEN 527.52
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Име На Производ : Складирање Кутија
Големина : 21.5x19x11.5cm
Пакување : 1pc

Главните карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
TAROOHOME
Функција:
Порибено
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
НЕ
Техника:
Сјајни
Материјал:
Пластични
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Употреба:
накит
Оптоварување:
100 кг
Стил:
Модерна
Производот:
Облека Организатор
Решетки Количина:
3

Избор на клиент