• Новак
2018 Нови Лето Есен Деца Чевли Класичен Симпатична Чевли За Деца, Девојки И Момчиња Чевли Унисекс Мода Патики Големина 21-36 Момчиња Чевли

2018 Нови Лето Есен Деца Чевли Класичен Симпатична Чевли За Деца, Девојки И Момчиња Чевли Унисекс Мода Патики

DEN 240.00
DEN 281.76
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 1.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Возраст Опсег:
32M,14M,13M,30M,31M,33M,22M,9T,21M,17M,14T,12M,4T,25M,19M,27M,34M,>14T,20M,24M,16M,5T,26M,6T,35M,23M,3T,15M,18M,13T,12T,10T,29M,28M,11T,8T,7T
Бренд Име:
ZENOBIAPEARL
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пета Тип:
Станот со
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на клиент