• Новак
8PCS Автомобилската замена 23250-28020 23209-28020 автомобил Инјектор за Гориво За Toyota Camry Solara Highlander 01-04 2.4 L L4 2AZFE

8PCS Автомобилската замена 23250-28020 23209-28020 автомобил Инјектор за Гориво За Toyota Camry Solara Highlander

DEN 3787.20
Во достапна форма

Пристапност

Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно.
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Гаранција
1.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Главните карактеристики

Camry-Година:
2003,2001,2002,2004
Материјал Тип:
Стандард
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
is_customized:
no
Тојота Модел:
Camry
Бренд Име:
BINGWFPT
Објектот Должина:
7

Избор на клиент