• Новак
Жените се Соочуваат со Убавина Притисне Прав Concealer База Шминка Природни Масла-контрола во Прав Фондацијата Компактен Прав се Направи До

Жените се Соочуваат со Убавина Притисне Прав Concealer База Шминка Природни Масла-контрола во Прав Фондацијата

DEN 111.00
DEN 132.00
-16 %
Во достапна форма

Пристапност


Жените се Соочуваат со Убавина Притисне Прав Concealer База Шминка Природни Масла-контрола во Прав Фондацијата Компактен Прав се Направи До
Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да се биде нов Откако ќе цел, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не грижете се, и ние сме искрени снабдувач!! Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точно пред да се направи нарачката, бидејќи ние не може да се промени адресата по превозот надвор стоката 100% Сосема Нов и висок квалитет на 1pc САМО

Главните карактеристики

Тип:
во прав
Количина:
лице во прав
Корист:
Водоотпорен / Вода-Отпорни,Масло контрола,Долго-траен,Природни,Concealer
Број На Модел На:
Притисне Прав
НЕТО-WT.:
во прав
Големина:
Full Size
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
Заврши:
matte
Состојка:
Компактен Прав
Формулирањето:
Притисне Прав
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Земја/Регион на Производство:
Кина

Избор на клиент