• Новак
Star Wars Маска Darth Vader за Деца Империја Бура Клон полицаец Cosplay војници Stormtrooper Партијата ноќта на Вештерките Маска за Деца

Star Wars Маска Darth Vader за Деца Империја Бура Клон полицаец Cosplay војници Stormtrooper Партијата ноќта

DEN 118.00
DEN 123.84
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

бела Врховниот Издание Darth Vader Маска & Шлем Костим Кој Вклучува еден Darth Vader шлем фрлија во ABS од оригиналот Лукас studios Star Wars филм калапи.com , cn)
Кина се регистрирани воздухопловната : 2-9 недели ( 17 track. Во прилог на ова, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и / или должност задолжени од нивните земји. вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. (Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога ставање на ред)
Прозорци : 2-7 работни дена ( ups. Ние ќе испрати поголемиот дел од стоката во 2-4 работни дена по уплатата е потврдено. Ако PATMENT не се достапни или не е валиден, резервацијата ќе ви биде откажана од страна на системот. Ако ви треба меѓународни следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail како превозот метод. На Darth Vader Шлем се вклопува во текот на врвот на маската и се одржува во место . Ве молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт (име и презиме за руски), адреса и телефонски Тел број при пополнување вашиот купувачот информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни (1 или 2 ѕвезда) или неутрален коментари (3 ѕвезди). Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа (во работни денови).com )
Dhl : 2-7 работни дена ( dhl. Оваа Darth Vader маска е наредени во светло пена и има прилагодливи ремени за удобно се вклопуваат. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, тоа reconmend контакт метод. Оваа врховниот издание Darth Vader шлем и маска е официјално лиценцирани Star Wars костим додаток.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Star Wars Darth Vader Маска
Материјал:
Пластични
Посебни Употреба:
Носии
Повод:
Деца Роденден на Божиќ, детски Ден Подарок
Возрасна Група:
Возрасни & Деца Божиќ подароци
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
Фестивал Хорор Маска
Тип:
White & Црна Воин Империја Војници Шлем
Стил:
Star Војна Маска
Шема:
Ноќта На Вештерките Суперхерој Тема Партија
Материјал:
ПВЦ
боја:
Црно-Бело
филм:
Star Wars Darth Дејвис Империја Бура Клон Полицаец Војници Маски

Избор на клиент