• Новак
JaneVini 2018 Едноставна Булчински Превез Краток Две-Слој Лактот Flength Превез Слонова Коска Tulle Невеста, Свадба Превези Со Чешел Свадба Додатоци

JaneVini 2018 Едноставна Булчински Превез Краток Две-Слој Лактот Flength Превез Слонова Коска Tulle Невеста,

DEN 660.00
DEN 1099.20
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно да дозволете ми да знам прво. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Ако верувате предмети беа оштетени за време на превозот, ние ќе треба фотографии покажува оштетени пакувања, како и "Доказ за Оштетување" документација од вашиот испорака на превозникот со цел да се процесира вашата наплата.
Welcom на нашата продавница може исто така да како што се : Производ Покаже Jane Vini 2018 Едноставна Булчински Превез Краток Две-Слој Лактот Flength Превез слонова коска Tulle Невеста, Свадба Превези Со Чешел Свадба Додатоци Должина на прв слој : за 60cm Должина на втор слој : за 90cm Прилики : Тоа е одлична за свадба , забава , канцеларија украс ,декор, олтарот, во црквата,corsages, стол лакови, прием centerpieces.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Превези Слоеви:
Две-Слој
Број На Модел На:
на voile
Материјал:
Полиестер
Техника:
Обична Обоена
Превези Работ Стил:
Се Сече На Работ
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
JaneVini
Тип:
Лактите Должина Превез
welon:
accesori sposa
слонова коска превез краток права:
слонова коска превез со чешел
velos novia:
краток свадба превез
voile mariee:
velo matrimonio
sluier kort:
peigne mariage
voile де mariage:
превез свадба со чешел
voile mariage ivoire суд:
свадба превез со чешел
schleier:
бела свадба превези
Свадба Додатоци:
bruidssluier

Избор на клиент