• Новак
Rolabing 10pcs/set Водоотпорен Привремена Тетоважа Злато Сребро Тетоважа Жените Цвет Дизајн Тетоважа Налепница

Rolabing 10pcs/set Водоотпорен Привремена Тетоважа Злато Сребро Тетоважа Жените Цвет Дизајн Тетоважа Налепница

DEN 960.00
Во достапна форма

Пристапност

EMS/DHL/UPS-от пратката за 8-15 дена да пристигнат.Европа и Северна Америка (20-25 дена) C).Тие мора да бидат под resalable состојба. 1) Ако не сте задоволни со производот може да се врати на стоки за размена или Наплата (во рок од 7 дена долго) но ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати.Слободно испратете го на повеќе од 100+ земјите Сите производи ќе бидат држави како подарок и изјави како што е подолу $30 за избегнување на данок ако имаат посебни барање, ве молам дозволете ми да знам.Азиските земји (10-20days) B). Некои дефекти не се гарантира, како што се скршени рбет и така натаму.Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Дојде Време : А).ќе ја полните вашата додадете превозот цена. Притиснете тетоважа цврсто на чиста, сува кожа со дизајн со лицето надолу. АКО не сте го добиле вашиот стоки во рамките на нормалниот време или мислите дека нешто не е во ред со транспортот процес. 2) Ние исто така се користи и Western Union Money Gram, T/T плаќање. Излупете исклучување хартија поддршка по 30 секунди. ве молиме не грижете се, и слободно контактирајте со нас, ние ќе провери тоа за вас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Стил:
помине дизајн
Број На Модел На:
тетоважа налепница
Големина:
21cm*10cm
Количина:
10pcs/set
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
rolabling
Употреба:
Помине Уметност
Име на производ:
Привремена Тетоважа
Производ Стил:
Телото Налепници
тетоважа уметност:
привремена тетоважа
Производ Единица:
Сет
цвет тетоважа:
нокти убавина

Избор на клиент