• Новак
Leige Накит Solitaire Рубин Свадба Прстен Принцеза Намали Prong Поставување 925 Фунта Сребрена Свадба Прстени за Жени, Романтичен Подарок

Leige Накит Solitaire Рубин Свадба Прстен Принцеза Намали Prong Поставување 925 Фунта Сребрена Свадба Прстени

DEN 2765.00
DEN 4608.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Бренд : Lei Ge Накит Главен Камен : лабораторија создадени рубин Акцент Камења : ниту еден Камен Големина : 6 X6mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.37 cts Печат : S925 Камен Намалување на : плоштадот намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака :

Главните карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
RPS66229-RU
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
LeiGe Накит
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
CertificateType:
ЦВА
Стил:
Симпатична/Романтичен
Главниот Камен:
Рубин
Обликотшема:
Плоштад
Повод:
Годишнина
is_customized:
Yes

Избор на клиент