• Новак
Mikkuppa ветробранското стакло Wiper Ножеви За GMC Сиера 2500 1999-2004 Пар 22+22 Шофершајбната Wiper Автомобил Додатоци

Mikkuppa ветробранското стакло Wiper Ножеви За GMC Сиера 2500 1999-2004 Пар 22+22 Шофершајбната Wiper Автомобил

DEN 624.00
DEN 959.52
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и совршен натпревар.
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста. Ако производот е неисправен, како што се бучавата, стружење не е чист, ние може да ви вратат или ре-испраќање на стоката.
Откако ќе се плати мене, вашата цел ќе биде завршен во два дена (со исклучок на викенди или празници)
Повеќето земји преку Ali Express Стандард Превозот, Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух mail, очекувано време на испорака е обично 20-40 дена.
Ако наидат на проблеми со приемот на стоката, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се потрудиме да ви послужи.
Ние ќе ги прогласи мала вредност за вашата цел да се избегнат било какви давачки или даноци на превозот на производот низ Воздухот Mail.
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви.
Во овој контекст, имаме три големи наплата или замена политика :
1. Кога сте го купиле погрешна wiper без барање на клиентите услуги за моделот и големината, ние, исто така, испрати право wiper за вас.
Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот. Кога ќе ја прими стоката, стоката се оштетени, ние нема да имаат причина да ви испрати нова wiper или да изберете да се вратат.

Главните карактеристики

Објектот Должина:
Front Wiper Only
Бренд Име:
Mikkuppa
Сиера 2500-Година:
2001,2000,2004,2002,1999,2003
Објектот Висина:
22inch
Име На Модел:
F07
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
GMC
GMC Модел:
Сиера 2500
Објектот Ширина:
22inch
Материјал Тип:
Природна Гума
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.35kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Модел, Име:
GMC
Количина:
Пар
Квалитет:
Висок квалитет
автомобил се направи:
За GMC Сиера 2500
Потекло:
NingBo Кина
Пред Wiper Големина На:
22+22
Адаптер:
Специфични-Fit
Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004

Избор на клиент