• Новак
TopGoods промет на Големо со Златен Песок, Камен и Монистра Круг Лабава Монистра 4-10мм Влакно 15 Birthstone Подарок За Камен Изработка на Накит

TopGoods промет на Големо со Златен Песок, Камен и Монистра Круг Лабава Монистра 4-10мм Влакно 15 Birthstone

DEN 146.00
DEN 162.72
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


10ММ за 38pcs во едно влакно
. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.ние ќе направиме се најдобро за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Кликнете на купи сега и да изберете превозот метод. Одберете заинтересирани стоки Додади во Кошничка. Цел : Вие може да го откажете нелюбими предмети во количката пред цел потврди,но не можеме да го промените редоследот ако вашата нарачка е потврдена. Пакување и Достава на :Ние Пакување на стоки во професионална торба и ја испорача во рок од 48 часа по добиеме вашата уплата. Како да се купат Чекор 1. Плаќањето може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер. Производ Големина : големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод. Фотографии Белешки : Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm 93pcs beads, 6mm 63pcs beads, 8mm 47pcs beads, 10mm 37pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Topgoods
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
60-100g
Објектот Висина:
8mm
Certificate Type:
ЦВА
Сертификат Број:
6735217104882
Број На Модел На:
Златниот песок
Главниот Камен:
Кварц
монистра боја:
мулти-боја
Функција:
зелен камен
монистра Должина:
38cm
боја:
Golden
Надворешниот Дијаметар:
8MM
Повод:
diy накит
Употреба:
изработка на хривнија ѓердан
Пад на превозот:
прифатете

Избор на клиент