• Новак
ERIKC F00R000756 CR EAN: 4047024015920 Гориво Притисок Ограничување Олеснување Вентил Сензор за FORD BG6X 9H487 АА 0445226025

ERIKC F00R000756 CR EAN: 4047024015920 Гориво Притисок Ограничување Олеснување Вентил Сензор за FORD BG6X 9H487

DEN 848.64
Во достапна форма

Пристапност


Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате!!!
КОМПАНИЈА :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!
ПЛАЌАЊЕ :
Дадено Време :
Повратни информации :
. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен.
Ве Молиме Имајте На Ум :
Ве молиме да го проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
0.15kg
Лавина 2500-Година:
2006 година
Материјал Тип:
High Speed Челик
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Поставување на Возило:
гориво систем
Објектот Висина:
standard
Другиот Дел Број:
4047024015920
Објектот Ширина:
standard
Производителот Дел Број:
F00R000756
Објектот Должина:
standard
Chevrolet Модел:
Лавина 2500
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
Притисок Ограничен Вентил сензор
Бренд Име:
ERIKC
Осветленост Дел Број:
F 00R 756 000
Осветленост Дел Број:
Притисок Ограничен Вентил
Специјални Функции:
F00R000756
Објектот Тежина:
0.15kg
Производителот Дел Број:
F 00R 756 000
ОЕМ:
51 10311 6060
Тип Име:
Притисок Ограничен Вентил сензор
Осветленост Дел Број:
4047024015920
ОЕМ Дел Број:
1 110 010 008

Избор на клиент