• Новак
LM3915 Аудио Сигнал Аудио Индикатор за Нивото на DIY за Полнење Електронски се Практикуваат Учење

LM3915 Аудио Сигнал Аудио Индикатор за Нивото на DIY за Полнење Електронски се Практикуваат Учење

DEN 135.00
DEN 142.56
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Спецификации : Модел : AUL-10 Напојување Напон : DC 9 V-12 V PCB Големина : 6.6x2.8cm/2.6x1.1" Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 1 x Аудио Индикатор за Нивото на DIY Комплет

Главните карактеристики

Број на Пол:
2
Електрична Енергија Тип:
DC
Број На Модел На:
1AA700152
Бренд Име:
ОТВОРИ-SMART
Фаза:
2
Главната Коло Оценка Напон:
9V-12v

Избор на клиент

STW9N150 1500V ДА-247 1PCS
  • Новак

STW9N150 1500V ДА-247 1PCS

DEN 53.28

* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност*Со цел да се обезбеди да до

5P08C3 SOP8
  • Новак

5P08C3 SOP8

DEN 326.40

*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел,