• Новак
DC 12V/24v Висок Раководител Brushless Пумпа за Вода

DC 12V/24v Висок Раководител Brushless Пумпа за Вода

DEN 816.00
Во достапна форма

Пристапност

DC 12 V/24v Висок Раководител Brushless Пумпа за Вода
ГОЛЕМИНА на :
АПЛИКАЦИИ : Соларна фонтана, Табела чешма, Уметности и занаети; Кафе машина, Пиење машина, Чај-maiking машина, Машина за Перење; Топла вода циркулација, базен, Туш; Компјутерски вода за ладење на системот; Отворен капење /перење сито /туш
Домување материјал : Тешки ABS Напон : 12v/24v Моќ : 20w/35w Max. Тековната Електрични : 1.5 A/1.8 Макс. проток : 600-1200 L/H Max. раководител : 350-800c

Било какви прашања ве молиме слободно да контакт :
Јас сум подготвен да ви покаже мојот најдобар квалитет, најдобра услуга и најдобри цени!

Главните карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Структура:
Центрифугални Пумпи
Употреба:
Вода
Број На Модел На:
12-24
моќност:
Електричен
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Standard or Nonstandard:
Стандард
Примена:
12-24
Гориво:
Електричен
Теорија:
dc
Напон(VDC):
12/24
Моќност (W):
20/35
Max. Тековната Електрични(А):
1.5/1.8
Калибар надвор од вода:
4 исклучително нут
Max. Проток(L/H):
600-1200
Max. Главата(CM):
350-800
Течност температура(степен):
0-110 степен
Живот(H):
Преку 40000
Тежина(g):
185

Избор на клиент