• Новак
80pcs мешана боја 18mm цртан филм смајли копчиња симпатична DIY Пластична насмевка лице копчето за шиење облека на Децата додатоци

80pcs мешана боја 18mm цртан филм смајли копчиња симпатична DIY Пластична насмевка лице копчето за шиење облека

DEN 68.00
DEN 95.52
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

80pcs мешана боја 18mm цртан филм смајли копчиња симпатична DIY Пластична насмевка лице копчето за шиење облека на Децата додатоци

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
Круг
Техника:
Боење
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
suoja
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
ABS
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
0083

Избор на клиент