• Новак
Бохемски Изјава Луксузни Круг Бисер Капка Обетки За Жените Кристал Голема Dangle Капка Обетки pendientes mujer moda

Бохемски Изјава Луксузни Круг Бисер Капка Обетки За Жените Кристал Голема Dangle Капка Обетки pendientes mujer

DEN 140.00
DEN 179.52
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JUJIA
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
50435
техника nology:
моден обетки
Процесот:
tassel обетки
Изработка:
Капка Обетки
Qua lity:
обетки за жени
планирам:
dangle обетки
про ject:
гроздобер накит
ptan:
Етничките Обетки
дизајн:
Обетки
excog itation:
обетки трговија на големо
exo / loit:
дополнителните earring

Избор на клиент