• Новак
Оригиналниот OUMIER ОСА НАНО RDTA Резервоарот 2ml Капацитет Врвот Пополнување & Струење Систем 22mm Дијаметар E cig Vaping Atomizer ОСА НАНО RDTA

Оригиналниот OUMIER ОСА НАНО RDTA Резервоарот 2ml Капацитет Врвот Пополнување & Струење Систем 22mm Дијаметар

DEN 956.00
DEN 1151.52
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


OUMIER ОСА НАНО RDTA - 2ml
Производ Вовед
На ОСА НАНО RDTA е ново дизајнирани 22mm atomizer од OUMIER. Со карактеристики на уникатен прилагодливи струење систем и лесно градење на палубата, тоа ќе ви донесе сигурна уште оптимално vaping искуство. На 2ml e-сок капацитет нуди лесен начин да уживате во вашиот здив. Црна, Злато и Бисери Бела се достапни.
Параметри
Големина : 22.5 mm x 24.6 mm Тема : 510 Капацитет : 2 ML
Карактеристики
22mm дијаметар со 2ml капацитет Голема палубата за лесно градење Единствена прилагодливи струење систем
Тоа доаѓа со
1 x OUMIER ОСА НАНО RDTA 1 x Резервни Делови Едноставна стр acking. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Цел Совети 510 тема. Компатибилен со повеќето 510 тема батерии/MODs. Rebuildables се за експерти, а не за просечни или почетник vapers без знаење на тоа како да се обноват atomizers. Овие материјали не можат безбедно да се користи од страна на неискусен или оние без основни знаења од областа на електроника.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Oumier
Број На Модел На:
ОСА НАНО Резервоар
Компатибилен Модел:
510 нишка
Калеми Тип:
Заменливи
Материјал:
Метал
Големина:
22.5mm x 24.6mm
Тема:
510 нишка
Капацитет:
2 ml
Материјал:
Метал
Дијаметар:
22 mm
струење:
Прилагодливи Струење
дек:
Голем Дек
боја:
Црна,Златна,Бисер Бели
Пополнување:
Топ пополнување

Избор на клиент