• Новак
Долго Светкавиот Пром Фустани 2018 Сјајот Сирена Ракави Sequined Backless Африкански Матурска Девојка Се Облекуваат

Долго Светкавиот Пром Фустани 2018 Сјајот Сирена Ракави Sequined Backless Африкански Матурска Девојка Се Облекуваат

DEN 5803.00
DEN 7440.00
-22 %
Во достапна форма

Пристапност

па тоа е важно за цел внимателно.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Златна, Црвена
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Број На Модел На:
сирена пром фустан
Декорација:
Sequined
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Микрофибер
Воз:
Никој
Бренд Име:
RSVPPAP
Моден Елемент:
Backless
Ткаенина Тип:
sequin
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина

Избор на клиент