• Новак
20Pcs Црвена Лубеница Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник Kawaii DIY Embellishments Додатоци

20Pcs Црвена Лубеница Декорација Занаети Монистра Рамка Flatback Cabochon Бележник Kawaii DIY Embellishments

DEN 101.00
DEN 197.76
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 17x23mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0580

Главните карактеристики

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0580
Големина:
23x17mm

Избор на клиент