• Новак
Домашно Милениче Мачка Чорапи Мека Квалитет Памук Топло Antiskid Шепи Dirts Далеку Лесно Миење Затворен Куче, Мачка Чевли Чорапи

Домашно Милениче Мачка Чорапи Мека Квалитет Памук Топло Antiskid Шепи Dirts Далеку Лесно Миење Затворен Куче,

DEN 48.00
DEN 59.52
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Функција : 1, памук, добра еластичност, еластична устата дизајн, нема да се движете надвор 2, може да бидат цврсто поставени на куче нозете, не се лизга гумени ѓон 3, за пет мачки и кучиња се стави на чорапи, но за да се спречи нога валкани 4, може да се спречи мачка од гребење на подот, троседот, мебел и други предмети 5, во исто време игра топла улога, со стилски дизајн, светли бои и Боја : Розово,Црвено Вино,Сива Материјал : Полиестер Целна Публика : Мачка Големина : Големина широк lenth S 2.5 cm/0.98" 6cm/2.36" М 3cm/1.18" 7cm/2.76" L 3.5 cm/1.38" 9cm/3.54" Спакуван вклучуваат : 1 X Милениче Чорапи Забелешка : 1.ве молиме овозможи 1-3 cm/ 0.39-1.18 инчен разликата се должи на прирачник за мерење и 3-5 g/ 0.007-0.01 lb/ 0.11-0.18 оз за разликата помеѓу различни бои. 2.поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип:
Мачки
Тип На Објект:
Носии
Бренд Име:
TAILUP
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен,Сите Сезони
Шема:
Цврста

Избор на клиент